BEFASI/ Pedro drejt këtij klubi të vogël italian

Futboll 23 Korrik 2021 21:45

Genoa po kërkon transferimin e Pedros.

Genoa është duke punuar për të transferuar Pedron e Romës teksa ky i fundit nuk është përfshirë fare në skuadrën e re të Jose Mourinhos.

“Gazzetta dello Sport” raporton që skuadra italiane është e interesuar për ish sulmuesin e Barcelonës dhe Chelseas por do të kërkojë fillimisht huazimin e tij dhe pastaj të ketë të drejtë blerje.

-->