Befason Southampton, realizon ndaj Man Cityt

Futboll 22 Janar 2022 18:43

Southampton ka arritur të kalojë në epërsi ndaj kampionit në fuqi, Man Cityt, shkruan Insporti.

Golin për 1:0 për Southampton e shënoi Walkers Peters.

GOLI

Broja, i cili është startues së bashku me shokë po kërkojnë të bëjnë befasinë në St’Mary Stadium ndaj ekipit të Pep Guardiola.

Manchester City i ka fituar dy ndeshjet e para në Premier Ligë këtë vit, derisa është pa barazim dhe pa humbje që tetë ndeshjet e fundit në Premier Ligë.

/Insporti.com

-->