Bekaj në numra – 1081 minuta i pamposhtur

Portieri i Prishtinës dhe Përfaqësueses së Kosovës, Visar Bekaj është ndër pikat kyçe të skuadrës së Armend Dallkut. Bekaj është i pa mposhtur në 1081 minuta, duke qenë vendimtar në shumë ndeshje të “bardhekaltërve”. Arbnor Luta Kjo shifër e frikshme është arritur në sezonin 2018-19. Një rekord në elitën e futbollit tonë, e cila ende … Continue reading Bekaj në numra – 1081 minuta i pamposhtur