Belen Rodriguez po e shijon momentin (FOTO)

Futboll 09 Nëntor 2019 15:53

Disa shkrepje me bikini, formë fizike që lë pak vend për koment dhe një profesion që i jep lumturi. Belen Rodriguez po kalon vërtet një moment qetësie në jetën e saj dhe nuk e ka fshehur kënaqësinë për drejtimin që ka marrë ekzistenca e saj. “Jam këtu, u lumtur, sepse gjërat shkojnë ashtu siç duhet…”, – shkroi bukuroshja argjentinase në Instagram.

U bë fillimisht e njohur në mediet rozë për lidhjen e gjatë (2004-2008) që pati me Marco Borrielon, ndërsa i është rikthyer së fundmi dashurisë për Stefano de Martino, me të cilin ka edhe një djalë (Santiago).

-->