Benzemaaaa, realizon gol ndaj PSG-së

Futboll 09 Mars 2022 22:23

Estadio Santiago Bernabeu është arena e përballjes së madhe ndërmjet Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Këto dy skuadra janë në kërkim të një vendi në të tetën e finales së garës më të madhe evropiane për klube.

Rezultati aktual është 1-1, pas golit të barazimit që e realizoi Benzema (61’)

GOLI:

PSG e fitoi me rezultat 1-0 sfidën e parë në Parc des Princes me një gol të vonshëm të realizuar nga Kylian Mbappe.

-->