Berisha tallet me Rashicën në Instagram, postimi bëhet hit

Futboll 13 Maj 2018 10:09

Valon Berisha dhe Milot Rashica kanë dhuruar momente humori në llogarinë e këtij të fundit në Instagram.

Rashica ka publikuar një fotografi me shokët e skuadrës te Werder Bremen, pas përfundimit të kampionatit, ku patën një sezon fantastik në pranverë duke e siguruar mbijetesën në elitën e futbollit gjerman.

Ylli i Kosovës iu bashkua Werderit në afatin kalimtar të janarit, ku ka shënuar një gol dhe ka regjistruar disa paraqitje të mira.

Në fotografinë me skuadrën të publikuar në Instagram, Rashica mori shumë komente, dhe një të veçantë e kishte nga bashkëvendësi i tij, Valon Berisha.

Bashkëbisedimin e tyre e gjeni në pjesën e mëposhtme, ku nuk i është bërë asnjë ndërhyrje.

-->