Besiktas – Sporting, formacionet zyrtare

Futboll 19 Tetor 2021 18:13

Sonte luhen tetë ndeshje interesante në Ligën e Kampionëve.

Besiktasi do të ballafaqohet me Sportingun nga ora 18:45.

Pas dy xhirove të para në grupin C të dyja skuadrat janë pa pikë dhe sonte synojnë pikët e para.

Këto janë formacionet zyrtare të dyja ekipeve

Besiktas: Desanoglu, Rosier, Souza, Vida, Welinton, Teixeira Santos, N’Sakala, Ghezzal, Larin, Pjanic, Batshuay

Sporting: Adan, Matheus Reis, Feddal, Coates, Palhinha, Nunes, Sarabia, Paulinha, Porro, Inacio, Gonçalves

-->