Binjaket që nuk i lënë rehat futbollistët

Futboll 01 Mars 2021 10:54

Matild dhe Polin Tanto vijojnë të mahnitin në rrjetet sociale. Dy motrat binjake nga Bordoja janë prej modeleve më të ndjekura në “Instagram”, aty ku postojnë rregullisht foto shumë provokuese.

Së fundmi, bukuroshet shfaqen nudo thuajse në çdo publikim, duke shkaktuar një tërmet të vërtetë te fansat.

Kujtojmë se dy binjaket kanë përfunduar gjithnjë në mediat rozë për flirtet e tyre me futbollistë. Ato janë pikasur shpeshherë edhe në festat e shfrenuara që organizon futbollisti brazilian Neymar.

-->