Boksieri shqiptar befason me deklaratën e tij: Do ta vras djalin e Arkanit në ring

Sporte të tjera 19 Dhjetor 2021 21:59

Roberto Bakaj boksier profesionist në Gjermani por lindur e rritur në Shqipëri, së fundi po bokson në boksin profesionist në kategorinë 90 kilogram.

Ai në emisionin n’Kosovë show ka treguar se po bëhet gati që të boksoj kundër djalit të kriminelit serb tani i vdekur i njohur me emrin Arkan .

Bakaj shtoi se stafi i tij ka bërë kërkesa për këtë ndeshje me boksierin serb dhe njëherit boksieri shqiptar tha se është i gatshëm të ndeshet edhe në Beograd

“Jam gati të ndeshem edhe në Beograd por jam gati edhe ta vras në ring”, tha ai.

-->