Boksieri i vogël kundër boksierit të madh

Boks 08 Shkurt 2018 19:23

Në një video të publikuar në kanalin Youtube, një boksier shtatshkurtër nokauton një boksier trup gjatë.

Dueli mes dy boksierëve nuk dihet ku është mbajt, mirëpo është e pazakontë të shohim një ndeshje të tillë boksi ku boksierët tregojnë differencë të madh në gjatësi dhe peshë.

Në fund pas nokautit të boksierin të vogël, ekipi i boksierit të madh proteston pasi që mendojnë se goditja ishte e parregullt.

Shikoni çfarë ndodhë më pas:

-->