Bologna – Milan, formacionet zyrtare, ky është lajmi i fundit për futbollistin shqiptar

Futboll 18 Dhjetor 2018 19:46

Bologna dhe Milan sonte zhvillojnë ndeshjen e mbetur të javës së 16-të të Serie A.

Ndeshja e paraparë të luhet në fundjavën që shkoi, është shtyrë për sot ( e martë), shkaku i angazhimeve të Milanit në Ligën e Evropës.

Ndeshja mes Bologna dhe Milan fillon nga ora 20:30.

Mesfushori shqiptar, Blerim Xhemaili ndodhet në bankën rezervë te Bologna.