Borussia Dortmundi gjunjëzon Bayern Munichun, shënon golin e dytë

Futboll 03 Gusht 2019 22:17

Borussia Dortmundi e ka realizuar edhe golin e dytë ndaj Bayern Munichut.

Jadon Sancho ka shënuar dhe golin e dytë për Dortmundin, në minutën e 69-të. Sulmuesi anglez brenda zonës arrin t’ia kalojë topin poshtë këmbëve Neuerit.

Golin e parë e realizoi Paco Alcacer.

-->