Braziliania që e lë me “gojë hapur” Neymarin, mahnit me aftësitë e saj me top (VIDEO)

Futboll 18 Tetor 2019 09:45

Natalia Guitler është mbretëresha braziliane e futbollit në rërë, transmeton zeri.info.

Bukuroshja braziliane ka aftësi të shkëlqyeshme me top.

Ajo gjithashtu ndiqet nga mbi 900 mijë njerëz në rrjetin social “Instagram”.

Guitler është shumë e aftë në truqet e saj me top dhe konisderohet si një lojtare mjaft e talentuar, derisa e tregon “magjinë” e saj në rërë.

Ajo madje ka luajtur edhe me legjendat si Ronaldinho e Neymar.

-->