Brescia – Milan, Ibrahimoviç e nis nga fillimi

Futboll 24 Janar 2020 20:03

AC Milan kthehet në aksion në Serie A si mysafir i Brescia. Ekipi i drejtuar nga Stefano Poli gjendet në moment të mirë dhe kërkon fitoren e katërt rresht, diçka çka nuk ka ndodhur asnjëherë këtë sezon.

Brescia është në kërkim të pikëve pasi gjendet në pozitën e 18-të, pozitë kjo që e largon nga elita e futbollit italianë.

Sfida nis me fillim nga ora 20:45

-->