Briatore “peshkon” femrën 49 vjet më të re (FOTO)

Formula 1 05 Nëntor 2019 17:35

Flavio Briatore vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe mediave që merren me faqet rozë, teksa pas Elisabetta Gregoracci dhe Heidi Klum, ka peshkuar një bionde bukuroshe dhe tepër të re, vetëm 20 vjeç, e cila studion në Milano.

Bosi i Formula 1, që është 69 vjeç, ka 49 vjet diferencë me vajzën në fjalë, e cila ka një profil të mbyllur në Instagram dhe 30 mijë ndjekës

-->