Brighton – Liverpool, lajmi i fundit për Xherdan Shaqirin

Futboll 12 Janar 2019 15:03

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Brighton & Hove Albion e Liverpoolit.

Brighton & Hove Albion e Liverpool do të përballen në “American Express Community Stadium”, nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së 22 në Premierligë, raporton Insporti.

Xherdan Shaqiri është titullar në këtë ndeshje dhe të gjithë presin nga shqiptari që të shkëlqejë.

Brighton & Hove Albion:

Liverpool: