Brighton – Manchester United, publikohen formacionet zyrtare

Futboll 30 Qershor 2020 20:24

Brightoni dhe Manchester United i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 32-të në Ligën Premier.

Ndeshja që fillon në ora 21:15, do të zhvillohet në stadiumin ‘Amex Stadium’, me Djajtë e Kuq që cilësohen si favoritë.

Për këtë ballafaqim, Ole Gunnar Solskjaer do t’i ketë lojtarët më të mirë në dispozicion dhe do i kërkojë vetëm tri pikë.

Formacioni startues i Brightonit:

Ryan, Lamptey, Dunk, Duffy, Burn, Montoya, Bissouma, Stephens, Propper, Allister, Connolly.

Formacioni startues i Manchester United:

-->