Broja titullar/ Publikohen formacionet zyrtare të sfidës Brentford-Southampton

Futboll 07 Maj 2022 15:42

Armando Broja e nis si titullar sidën e ditës së sotme të skuadrës së tij në përballjen e javës së 36-të të Premier Ligës kundër Brentfordit.

Sauthempton kërkon të gjejë suksesin pas tre ndeshjeve rresht në kampionat pa fitore dhe shpreson te rikthimi me gol i bomberit shqiptar për ta bërë këtë gjë.

Kjo është një përballje direke në renditje, me dy skuadrat që pozicionohen me pikë të barabarta në vendin e 14-të dhe 15-të të tabelës.

Brentford-Sauthempton

FORMACIONET:

-->