Bukuroshja e radhës në emisionin sportiv (FOTO)

Futboll 20 Gusht 2019 23:45

Pas konfirmimit të Wanada Naras, programi sportiv “Tiki Taka” bën një tjetër “blerje” të rëndësishme. Bëhet fjalë për modelen seksi Giorgia Venturini që do të jetë e pranishme në edicionin 2019-2020 të emisionit sportiv italian në “Mediaset”.

Modelja 36-vjeçare njihet për fizikun e saj të jashtëzakonshëm dhe pritet t’i japë edhe më shumë bukuri studios së bashku me Wandan.

-->