“Bye” Arsenal, “Bye” Wenger – City shënon 2, 3

Futboll 01 Mars 2018 20:20

Manchester City ka shënuar golin e dytë kundër Arsenalit në minutën e 26-të përmes mesfushorit David Silva. Ky rezultat është turpërues për Arsenalin pasi ditë më parë ka humbur në finanle të kupës Carabao pikërisht kundër Machester City, 0-3. Pas 5 minutave City ka shënuar përsëri nëpërmjet të Sane për 0-3. Debakël po pëson Arsenal në pjesën e parë të takimit kundër Manchester Cityt.

Goli i David Silvas dhe Sanes:

 

-->