Bylbyl Sokoli e transferon futbollistin e Ferizajt

Futboll 06 Gusht 2018 15:00

Trajneri i skuadrës së Llapit, Bylbyl Sokoli ditë më parë njoftoi se ekipi të tij i duhen edhe tri përforcime.

Ndërkohë, një tanimë veçse e ka siguruar. Fjala është për mesfushorin e krahut, Alban Rexhepi, shkruan Gazetasheshi.com.

Lojtari vjen nga Ferizaj dhe trajneri Sokoli i njeh mjaft mirë cilësitë e tij, andaj ka vendosur ta transferojë te Llapi.

Ditëve në vijim pritet që Llapi t’i bëjë edhe dy transfere tjera.

-->