Cagliari – Milan, kjo është situata me Ibrahimovicin

Futboll 11 Janar 2020 14:21

Milan luan në udhëtim tek Cagliari, në kuadër të xhiros së 19-të në Serie A.

‘Rosoneri’ do të kenë punë të vështirë në udhëtim te Cagliari por synimi është i qartë – tri pikët.

Ndeshja mes Cagliari dhe Milan do të luhet me fillim nga ora 15:00, në ‘Sardegna Arena’.

-->