Cavani i pranishëm në Manchester Arena për të parë boks – ja për kë bën tifo

Sporte të tjera 19 Shkurt 2022 22:39

Sulmuesi uruguaian i Manchester United, Edinson Cavani ka do ta shoh prej afër meçin mes dy ish- kampionëve të botës, Khan dhe Brook, shkruan Insporti.

Por, Cavani ka ardhur për ta parë nga afër meçin e Adriana Namús Corrales, një boksiere profesioniste uruguaiane që mbajti titullin e IBF-së për femra nga 2017 deri në 2018.

Ndryshe, sonte do të marrë fund rivaliteti mes dy ish- kampionëve të botës, Amir Khan dhe Kell Brook, të cilët do të përballen në Manchester Arena.

Meçi pritet të startojë nga ora 23:00.

/Insporti.com

-->