Celina dhe Nuhiu do të përballen sot në ligën e dytë angleze

Futboll 09 Nëntor 2019 10:35

Bersant Celina dhe Atdhe Nuhiu do të jenë kundërshtarë sot në rangun e dytë të futbollit anglez, në ndeshjen që do ta zhvillojnë Swansea dhe Shefied United.

Celina pjesë e skuadrës uellsiane është shndërruar në futbollist kyç këtë sezon me golat dhe asistimet e tij. Nuhiu pritet të jetë në bankë rezervë për këtë ndeshje.

Ndeshja fillon nga ora 16:00.

Ndryshe, që të dy futbollistët janë ftuar nga përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes për dy ndeshjet e nëntorit, kundër Çekisë dhe Anglisë. /Insporti.com/

-->