Çfarë asisti përfekt i Vojvodës në takimin e Torinos ndaj Fiorentinës

Futboll 10 Janar 2022 18:15

Torino dhe Fiorentina po përballen në ndeshjen e vlefshme për javën e 21-të të Seria A, shkruan Insporti.

Futbollisti i përfaqësueses së Kosovës, Mërgim Vojvoda, i cili nisi ndeshjen si titullar për skuadrën e Torino ka arritur të asistojë për golin e parë të Singo në minutën e 20’të.

Asisti i Vojvodës:

Rezultati aktual Torino 3-0 Fiorentina.

/Insporti.com

-->