Cfarë është duke ndodhur me Luis Suarezin, këto janë lajmet e fundit

Futboll 15 Mars 2020 09:58

Luiz Suarez i është nënshtruar një operacioni në gju më herët gjatë këtij sezoni, dhe rikthimi i tij pritej të vinte në fund të sezonit.

Por lajmet e fundit thonë që Suarez është gati të kthehet më herët se që është paraparë.

Ai mund të jetë gati për ndeshjen e kthimit kundër Napoli në Ligën e Kampionëve.

Sulmuesi i kampionëve të La Liga synonte të kthehej në prill.

Suspendimi i ndeshjeve ka bërë që Suarez të ketë një mundësi të mirë që të kthehet në kohë për ndeshjen e LK.

-->