Çfarë goli i jashtëzakonshëm në takimin Atletico Madrid – Chelsea

Futboll 23 Shkurt 2021 22:32

Është duke u zhvilluar takimi i Ligës së Kampionëve mes Atletico Madrid dhe Chelsea, transmeton Insporti.

Chelsea ka kaluar në epërsi në minutën e 70-të,me një gol të jashtëzakonshëm nga Oliver Giroud.

-->