Çfarë goli i jashtëzakonshëm, Shqipëria barazon rezultatin ndaj Çekisë

Futboll 08 Qershor 2021 20:40

Janë shënuar dy gola në ballafaqimin miqësor ndërmjet Republikës së Çekisë dhe Shqipërisë.

Është Çekia që ka kaluar në epërsi në minutën e me golin e realizuar nga sulmuesi Patrick Schick në minutën e 18 të ndeshjes.

Sokol Cikalleshi ka barazuar gjithçka në minutën e 42-të me një gol fantastik nga distanca.

-->