Chelsea kërkon rikthimit te fitorja ndaj Watfordit – formacionet zyrtare

Futboll 05 Shkurt 2018 19:27

Watfordi dhe Chelsea do të përballen në stadiumin “Vicarage Road” nga ora 21:00 në kuadër të xhiros së 26-të.

Blutë e Londrës gjenden në pozitën e katër me 50 pikë, 19 pikë më pak se lideri i Premierligës, Manchester City.

Ndeshja luhet me fillim nga ora 21:00

Watford:

Chelsea:

-->