Chelsea me ekipin më të mirë ndaj Eintracht Frankfutit

Futboll 02 Maj 2019 20:07

Sonte zhvillohet ndeshja e parë e gjysmëfinales së Evropa Ligës, Eintracht Frankfut është nikoqir i Chelseat.

Në qiftin tjetër gjysmëfinale takohen Eintracht Frankfut dhe  Chelsea.

Takimet nisin në orën 21:00./Insporti

Ekipet do të luajnë me këto përbërje: