Chelsea – Newcastle, super gol në “Stamford Bridge”

Futboll 12 Janar 2019 18:42

Është shënuar gol i bukur në takimin Chelsea – Newcastle United i cili po zhvillohet momentalisht në “Stamford Bridge”.

Chelseat i janë dashur vetëm nëntë minuta për të shënuar golin e epërsisë, raporton Insporti

Pas një super asistimi të David Luizit, londinezët kaluan në epërsi me golin e bukur të Pedro Rodriguezit.

Asistimin fantastik dhe super golin mund t’i shikoni në videon e mëposhtme: