Chelsea prezanton fanellat për sezonin e ri – tifozët i gëzohen këtij fakti

Futboll 02 Maj 2019 10:41

Chelsea ka prezantuar fanellat për sezonin 2019/20.

Edhe për sezonin e ri është Nike ajo që ka dizajnuar fanellat për Chelsean.

Eden Hazard dhe yjet e tjerë të skuadrës ishin pjesë e prezantimit të fanellave të reja, të cilat mund t’i shikoni më poshtë.

Tifozët e Chelseat e kanë mirëpritur faktin që Hazardin ka modeluar me fanellat, duke besuar se kjo do të thotë që ai do të vazhdojë qëndrimin te klubi.