Chelsea vs Manchester City – linku për ta shikuar live

Futboll 05 Gusht 2018 15:52

Chelsea dhe Manchester City janë ekipet protagonistë të ndeshjes që bën hapjen e sezonit në elitën e futbollit anglez.
Fjala është trofeun që në Angli njihet si Community Shield, që është varianti anglez i Superkupës ku takohen fituesi i kupës FA (Chelsea) dhe kampioni i Premier Ligës (Man City).

Takimi fillon në ora 16:00, kurse Insporti ua përcjell linkun për ta shikuar live.

Ndeshjen, që nuk e transmetojnë televizionet tona, mund ta shikoni nëse klikoni këtu.

-->