Chisora vs Gashi – linku për live

Sporte luftarake 20 Prill 2019 21:56

Dereck Chisora dhe Senad Gashi shumë shpejt do të paraqiten në ring për duelin e tyre të shumë pritur që zhvillohet në Londër dhe organizohet nga Eddie Hearn dhe David Haye.

Insporti paraprakisht kishte shkruar edhe për zhvillimet interesante në konferencën për media, por edhe në peshimet zyrtare para asaj që është pa dyshim sfida më e rëndësishme e Gashit në karrierë dhe rasti i tij i tretë, mbase i fundit që të ngjitet pak më seriozisht në rang listat botërore.

Aktualisht është duke u zhvilluar para meçi i fundit para duelit Chisora vs Gashi, kurse të gjitha duelet mund ti ndiqni në desktop nëpërmjet këtij linku.

-->