City në epërsi, Krul shënon autogol

Futboll 21 Gusht 2021 16:10

Është duke u zhvilluarn takimi mes Manchester Cityt dhe Noreich Cityt të Milot Rashicës, shkruan Insporti.

Kur po zhvillohet minuta e 7’të e takimit, “Qytetarët” kanë arritur të kalojnë në epërsi me golin autogolin e portierit Tim Krul.

Ndryshe, anësori kosovar, po luan startues në ndeshjen e dytë për Norëichin.

/Insporti.com

-->