Çmendet Wanda Nara, tregon hapur dallëndyshen (FOTO)

Futboll 19 Shkurt 2020 18:22

Popullariteti i Wanda Naras sa vjen dhe rritet çdo ditë. Bashkëshortja dhe njëkohësisht agjentja e sulmuesit Mauro Icardi vazhdon të provokojë me foto të “nxehta” në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo shfaqet duke bërë selfie para pasqyrës, teksa i dallohet qartë dallëndyshja. Bëhet fjalë për tatuazhin pranë vendit intim, të cilin modelja e ka bërë disa javë më parë.

-->