Çmimet e biletave për Shqipëri – Norvegji

Futboll 27 Shkurt 2018 13:50

Federata Shqiptare e Futbollit, ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen e parë miqësore të ekipit kombëtar, për vitin 2018, Shqipëri -Norvegji.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në datën 26 mars 2018 në “Elbasan Arena” ora 19:00.

Të gjithë të interesuarit për bileta, mund ti blejnë në ueb faqen e FSHF-së.

FSHF ju bën me dije se janë të gjithë sektorët dhe tribunat në shitje dhe mund të blini biletat për të ndjekur ndeshjen miqësore të ekipit përfaqësues.

Më poshtë mund të gjeni listën e cmimeve të biletave:

-->