Coutinho në radarin e tre skuadrave të mëdh

Futboll 30 Maj 2019 19:12

Mesfushori brazilian, Philippe Coutinho, është bërë cak i disa skuadrave të mëdha evropiane, shkruan Goal.

Ndërsa skuadra e Barcelonës është e gatshme që të heq dorë nga futbollisti 26 vjeçar.

Sipas Mundo Deportivo, klubet që janë të interesuara ta kenë në radhët e veta futbollistin janë Chelsea, Manchester United dhe Paris Saint-Germain./Insporti

-->