Cristiano Ronaldo ia transferon çdo muaj gruas së tij 100 mijë euro në llogari

Sportbizz 05 Prill 2022 18:04

Cristiano Ronaldo dhe gruaja e tij Georgina Rodriguez, janë një nga çiftet më të përfolura.

Ata janë ndër personazhet që përfitojnë goxha para nga reklamat dhe reklamimi i produkteve.

Bukuroshja latine sipas raportimeve merr nga 8 mijë euro në muaj nga reklamat dhe prezantimet e produkteve të ndryshme.

Por, sigurisht se këto nuk janë të hyrat të vetme të saj.

Në llogarinë e saj derdhen plot edhe 100 mijë euro të tjera në muaj të cilat i merr nga burri i saj, fituesi i pesëfisht i “Topit të artë”.

Paratë asaj i shërbejnë asaj për shpenzimet.

Po ashtu Geogina Rodriguez, ajo përkujdeset edhe për fëmijët.

Kjo për shkak se 37 vjeçari ka angazhime të shumta dhe orarit të ngjeshur, shkruan Marca përcjell Klankosova.tv.

CR7 paguhet dhjetëra miliona euro në vit nga paga dhe nga reklamat e ndryshme.

-->