Dalin edhe videot e Presidentit të armatosur (VIDEO)

Skandal sot në futbollin grek. Presidenti i PAOK, Ivan Savidis, është futur në për të sulmuar gjyqtarin e takimit. Ngjarja ka ndodhur pas anulimit të golit të shënuar nga Varela, në ndeshjen kundër AEK-ut të Athinës, pasi lojtari i ish-ekipit PAOK kisht ka penguar portierin. Pikërisht në minutën e 84′, ku u shënua goli dhe … Continue reading Dalin edhe videot e Presidentit të armatosur (VIDEO)