Dalin në shitje biletat për ndeshjen, Angli U21 – Kosovë U21

Kombëtarja 22 Korrik 2019 16:56

Kombëtarja e Kosovës U21 me 9 shtator do të luajë ndeshjen kualifikuese për kampionatin Evropian U21.

Kundërshtar i Dardanëve do të jetë Kombëtarja e Anglisë.

Tashmë Federata angleze ka publikuar biletat për këtë ndeshje.

Çmimet për këtë ndeshje do të jenë nga 1 funt deri në 15 funta, dhe KËTU do të mund ti bleni ato.

Angli – Kosovë zhvillohet në stadiumin KCOM të Hull Cityt.

-->