Dalin pamjet e sulmit ndaj gjyqtari anësor Meriton Berisha në Gjilan

Futboll 23 Tetor 2019 21:17

Dhuna u kthye në fushën e futbollit, teksa disa tifozë e sulmuan gjyqtarin anësor, Meriton Berisha në ndeshjen Gjilani-Llapi, shkruan Gazetasheshi.com.

Gjyqtari i këtij takimi mori lëndime dhe u trajtua në spital. Ndërkaq, policia ka njoftuar se ka arrestuar sulmuesit.

Mediumi “Klan Kosova” ka filmuar gjithë ngjarjen, teksa ka publikuar edhe pamjet nga ky incident:

-->