Dalin pamjet: Ja me kë i shkëmbyen fanellat lojtarët e Kosovës

Kombëtarja 11 Shtator 2019 12:24

Futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanellat me lojtarët anglezë, në përfundim të ndesjes në “St Mary’s”.

Mbrëmë në Southampton, Kombëtarja e Kosovës pësoi humbje 5:3 nga Anglia, raporton Insporti

Federata Angleze e Futbollit ka publikuar pamjet nga tunelli, në prag të ndeshjes dhe pas përfundimit të saj.

Në pamjet që ka publikuar federata angleze, shihen se futbollistët e Kosovës kanë shkëmbyer fanella me ata të Anglisë.

Sulmuesi Atdhe Nuhiu, i cili luan në Angli te Sheffield Wednesday, është parë duke shkëmbyer fanellën me mesfushorin e Chelseat, Ross Barkley.

Ndërkaq, portieri Aro Muriq ka shkëmbyer fanellën e tij me asin e Man Cityt, Raheem Sterling.

Pamjet mund t’i shikoni nga minuta 6:10 në videon më poshtë. /Insporti.com/

-->