Dalin pamjet si Neymar dhe Mbappe “kollapsojnë” në testet kondicionale pas botërorit

Futboll 06 Gusht 2018 21:58

Dy prej lojtarëve të dalluar të botërorit që përfundoi në Rusi para më pak se një muaji Neymar dhe Mbappe i janë kthyer punë në ekipin etyre PSG dhe në testte e para mjekësore është parë se çfarë pasojash i ka lënë të ktyre dy yjeve angazhimi në botëror.

Në videon që është postuar nga PSG qartë shihet se gjendja e tyre fizike ëhstë e rënduar dhe me shmë vështirësi i përballojnë testet mjekësore.

Për më shumë shikoni pamjet:

-->