Dallku dhe disa futbollistët dërgohen për trajtim mjekësor

Trajneri i Prishtinës, Armend Dallku dhe disa prej futbollistëve të skuadrës janë goditur sot me sprej lotsjellës nga policia pas ndeshjes me Gjilanin. Gjilani triumfoi 2:1 në një ndeshje mjaft kontraverse, që u përcaktua nga një karton i kuq ndaj Visar Bekajt. Fundi i takimit solli disa incidente, derisa policia hyri në fushë dhe goditi … Continue reading Dallku dhe disa futbollistët dërgohen për trajtim mjekësor