Danimarka kundër Belgjikës, publikohen formacionet zyrtare

Futboll 17 Qershor 2021 17:10

Kanë mbetur me pak se një orë deri në fillimin e ndeshjes së Grupit B, mes Danimarkës dhe Belgjikës.

Danimarka ndeshjen e parë e humbi nga Finlanda 1-0, kurse Belgjika e mposhti Rusinë me rezultat 3-0.

FORMACIONET ZYRTARE:

Image

Image

-->