Dele Alli përfshihet në sex skandal

Futboll 07 Shkurt 2018 12:02

Një sex skandal i madh ka përfshirë yllin e Tottenham Hotspur, Dele Alli, pas publikimit të një videoje seksuale.

Lojtari i cili ishte cilësuar nga trajneri Mauricio Pochettino si një yll i së ardhmes në futboll, është parë në një video 12 sekondëshe, e cila ka rrjedhur në mediet sociale dhe ku futbollisti 21 vjeçar shihet teksa bënë seks oral me një femër të paidentifikuar.

Dele Alli, i cili kohëve të fundit nuk është se po kalon një formë të mirë tek Tottenham, këtë rast e ka lënë në duart e avokatëve të tij.

Përndryshe reprezentuesi i Anglisë, është në një lidhje me modelen e famshme të rrobave të brendshme, Ruby Mae. /Insporti.com

-->