Derbi i madh mes Romës dhe Interit, formacionet startuese

Futboll 04 Dhjetor 2021 17:14

“Stadio Olimpico” do të jetë arenë e përballjes së madhe të dy gjigandëve italian.

“Nerazzurët” do të kërkojnë tre pikë të plota nga ky takim sepse duhet të jenë në hap në luftë për titullin.

Startues për Romën është mbrojtësi shqiptar, Marash Kumbulla.

Roma dhe Inter do të përballen sot prej orës 18:00.

Formacionet:

Roma:

Image

Inter:

Image

-->