Derbi lokal, Lazio – Roma: Formacionet e mundshme

Futboll 26 Shtator 2021 11:08

Lazio dhe Roma do të luajnë në orën 18:00 me derbin që pritet të dhurojë spektakël.

Roma mban vendin e 4 me 12 pikë, ndërsa Lazio vendin e 7 me 8 pikë.

Formacionet e mundshme:

Lazio: Reina; Marusic, Felipe, Acerbi, Hysaj; Milinkovic-Savic, Leiva, Alberto; Anderson, Immobile, Pedro.

Roma: Patricio; Karsdorp, Mancini, Ibanez, Calafiori; Cristante, Veretout; Zaniolo, Mkhitaryan, Shaarawy; Abraham.

-->