Dhunë në basketboll vendor: Sulmohet skuadra e Pejës

Superliga 04 Maj 2021 18:19

Është duke u zhvilluar takimi mes Ponte Prizrenit dhe Pejës, raporton Insporti.

Situata është tensionuar në fund të pjesës së parë, ku ka filluar grindja mes disa personave dhe skuadrës mysafire, të cilët tentuan t’i sulmojnë fizikisht ata teksa në konflikt u përfshinë edhe lojtarët vendas.

Rastin e konfirmoi para pak çastesh edhe klubi pejan nëpërmjet një njoftimi.

-->